Hoofdadres

Centraal bureau Kivido BV

Maseratilaan 14a
3261 NA Oud-Beijerland
info@kivido.nl
0186-620342

Stefanie Verrijp

Directeur

s.verrijp@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag.


Waarnemer bij afwezigheid: Daniëlle Willemsen 

Daniëlle Willemsen

Secretaresse
Personeels-/
salarisadministratie

d.willemsen@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag. 

Waarnemer bij afwezigheid: Marieke Bezemer 

Nathalie Bloem

Kwaliteit, beleid en organisatie
Coordinator Tussenschoolse opvang &
Kivisport Schenkel
Aanspreekpunt ICT/Telefonie/PR

n.bloem@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag . Waarnemer bij afwezigheid Danielle Willemsen en Stefanie Verrijp

Vicky Kasteleijn

Kindplanner

info@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag. 

Waarnemer bij afwezigheid: Stephanie Kooijman

Stephanie Kooijman

Kindplanner

info@kivido.nl

Werkdagen: maandag, woensdagochtend en donderdag. 

Waarnemer bij afwezigheid: Vicky Kasteleijn

Wilma Brussaard

Roosterplanning

w.brussaard@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.

Manon de Kievit

Coördinator KDV/BSO
(Villa Hil, Villa Pier, Villa Spui, Villa Vliet, Villa Spetter, Villa Druppel, Villa Fonte, De Strandhut, Villa Putter, Villa Peuter)

m.dekievit@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.
Waarnemers bij afwezigheid: Trudie van Golen (KDV), Yvonne Stuiver (BSO) 

Trudie van Golen

Coördinator KDV/BSO Oud-Beijerland
(Villa Heksenketel, Villa Sabina, Villa Bien, Villa Gravin)

t.vangolen@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag
.
Waarnemers bij afwezigheid: Yvonne Stuiver of Manon de Kievit 

Yvonne Stuiver

Coördinator KDV/BSO
(Villa Hoek, 't Hoekje, Villa Kakelbont, De Driewieler, Villa Batavia, Villa Rembrandt, Villa Kriek, Villa Hof)

y.stuiver@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Manon de Kievit 

Karin Commijs

Coördinator Gastouderbureau
Inkoop

k.commijs@kivido.nl

Werkdagen: dinsdagmiddag, woensdagmiddag en vrijdag.
Waarnemer bij afwezigheid: Trudie van Golen 

Esther Abresch

Relatiebeheerder Activiteiten en Peuterwaard

activiteiten@kivido.nl en peuterwaard@kivido.nl 

Werkdagen: maandagochtend, dinsdag en vrijdagmiddag

Marieke Bezemer

Financiën

m.bezemer@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag.
Waarnemer bij afwezigheid: Daniëlle Willemsen en Stefanie Verrijp 

Sylvia Willemsen

Pedagogisch Coach

s.willemsen@kivido.nl

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Michelle Hartman

Michelle Hartman

Pedagogisch Coach

m.hartman@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Sylvia Willemsen

Kerstin Hense 

Praktijkopleider

praktijkopleider@kivido.nl

Werkdagen vast: woensdag en vrijdag en flexibel op maandag/dinsdag
en/of donderdag.

Myra Keemink

Sportcoördinator

sport@kivido.nl

Werkdagen: maandagochtend, dinsdagochtend en vrijdagochtend.

Tannie Snoep

Zwemcoördinator

zwemles@kivido.nl

Werkdagen: dinsdagmiddag en vrijdagochtend.

Marie-Claire Cools

Financieel-secretarieel medewerker

m.cools@kivido.nl

Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Heeft u vragen?