Hoofdadres

Centraal bureau Kivido BV

Maseratilaan 14a
3261 NA Oud-Beijerland
info@kivido.nl
0186-620342

NOODNUMMER VOOR KLANTEN: 0620555856

Stefanie Verrijp

Directeur

s.verrijp@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag.


Waarnemer bij afwezigheid: Daniëlle Willemsen 

Daniëlle Willemsen

Secretaresse
Personeels-/
salarisadministratie

d.willemsen@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag. 

Waarnemer bij afwezigheid: Marieke Bezemer 

Nathalie Bloem

Manager Algemene Zaken

n.bloem@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag . Waarnemer bij afwezigheid Manon de Kievit en Stefanie Verrijp

Manon de Kievit

Manager Operationele zaken 

m.dekievit@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.
Waarnemers bij afwezigheid: Nathalie Bloem en Stefanie Verrijp 

Hilly van de Griend

Manager HR & Juridische zaken

h.vandegriend@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend
Waarnemers bij afwezigheid: Danielle Willemsen en/of Stefanie Verrijp 

Wilma Brussaard

Roosterplanning

planning@kivido.nl

Werkdagen:

maandag, dinsdag en donderdag

Waarnemer bij afwezigheid: Jonna de Jong

Jonna de Jong

Roosterplanning

planning@kivido.nl

Werkdagen: maandag, woensdag en vrijdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Stephanie Kooijman.

Vicky Kasteleijn

Kindplanner

info@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Stephanie Kooijman.

Stephanie Kooijman

Kindplanner

info@kivido.nl

Werkdagen: maandag, woensdagochtend en donderdag. 

Waarnemer bij afwezigheid: Vicky Kasteleijn.

Marie-Claire Cools

Financieel-secretarieel medewerker

m.cools@kivido.nl

Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Sylvia Willemsen

Pedagogisch Coach

s.willemsen@kivido.nl

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Michelle Hartman

Michelle Hartman

Pedagogisch Coach

m.hartman@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Sylvia Willemsen

Kerstin Hense 

Praktijkopleider

praktijkopleider@kivido.nl

Werkdagen vast: woensdag en vrijdag en flexibel op maandag/dinsdag
en/of donderdag.

Myra Keemink

Sportmanager 

sport@kivido.nl

Werkdagen:
maandagochtend
dinsdagochtend
vrijdagochtend

Tannie Snoep

Zwemcoördinator

zwemles@kivido.nl

Werkdagen:
dinsdagmiddag
vrijdagochtend

Esther Abresch

Relatiebeheerder Activiteiten

activiteiten@kivido.nl

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdagochtend

Karin Commijs

Coördinator Gastouderbureau
Inkoop

k.commijs@kivido.nl

Werkdagen: dinsdagmiddag, woensdagmiddag en vrijdag.
Waarnemer bij afwezigheid: Trudie van Golen 

Heeft u vragen?