Hoofdadres

Centraal bureau Kivido BV

Maseratilaan 14a
3261 NA Oud-Beijerland
info@kivido.nl
0186-620342

NOODNUMMER VOOR KLANTEN: 0642555601 / 0627863904

Maudy Hylkema

(interim) Directeur

m.hylkema@kivido.nl

Werkdagen: wisselend

Waarnemer bij afwezigheid: Nathalie Bloem / Manon de Kievit/ Daniëlle Willemsen

  

Daniëlle Willemsen

Secretaresse
Personeels-/
salarisadministratie

d.willemsen@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag.

  

Nathalie Bloem

Manager Algemene Zaken

n.bloem@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Waarnemer bij afwezigheid Manon de Kievit en Maudy Hylkema.

  

Manon de Kievit

Manager Operationele zaken 

m.dekievit@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.
Waarnemers bij afwezigheid: Nathalie Bloem en Maudy Hylkema.

 

Jonna de Jong

RoosterplanningJonna

planning@kivido.nl

Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Simone Dam-Hage/Cassandra Letterman.

  

Simone Dam-Hage

foto 01-2018.jpg

Roosterplanning

planning@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag en vrijdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Jonna de Jong-van Dongen/Cassandra Letterman.

  

Vicky Kasteleijn

Kindplanner

info@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Stephanie Kooijman.

  

Stephanie Kooijman

Kindplanner

info@kivido.nl

Werkdagen: maandag, woensdagochtend en donderdag. 

Waarnemer bij afwezigheid: Vicky Kasteleijn.

  

Marie-Claire Cools

Financieel-secretarieel medewerker

m.cools@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

  

  

Michelle Hartman

Pedagogisch Coach

m.hartman@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Pauline Paul.

 

Pauline Paul

foto

Praktijkopleider en
Pedagogisch Coach

praktijkopleider@kivido.nl en p.paul@kivido.nl

Werkdagen: maandag t/m donderdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Kitty Hofstede of Michelle Hartman.

Kitty Hofstede

Praktijkopleiderfoto 01-2018

praktijkopleider02@kivido.nl

Werkdagen: Vast dag op dinsdag; maandag en donderdag flexibel.

 

Tannie Snoep

Zwemcoördinator

zwemles@kivido.nl

Werkdagen: dinsdagmiddag en vrijdagochtend

  

  

Roxanne Koesveld

Activiteiten en Gezonde KinderopvangRoxanne

activiteiten@kivido.nl en gezondekinderopvang@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag 

  

  

Heeft u vragen?