Hoofdadres

Centraal bureau Kivido BV

Maseratilaan 14a
3261 NA Oud-Beijerland
info@kivido.nl
0186-620342

NOODNUMMER VOOR KLANTEN: 0620555856

Stefanie Verrijp

Directeur

s.verrijp@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Daniëlle Willemsen

  

Daniëlle Willemsen

Secretaresse
Personeels-/
salarisadministratie

d.willemsen@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag.

  

Nathalie Bloem

Manager Algemene Zaken

n.bloem@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Waarnemer bij afwezigheid Manon de Kievit en Stefanie Verrijp.

  

Manon de Kievit

Manager Operationele zaken 

m.dekievit@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.
Waarnemers bij afwezigheid: Nathalie Bloem en Stefanie Verrijp.

 

Jonna de Jong

Roosterplanning

planning@kivido.nl

Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Simone Dam-Hage.

  

Simone Dam-Hage

foto 01-2018.jpg

Roosterplanning

planning@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag en vrijdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Jonna de Jong-van Dongen.

  

Vicky Kasteleijn

Kindplanner

info@kivido.nl

Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Stephanie Kooijman.

  

Stephanie Kooijman

Kindplanner

info@kivido.nl

Werkdagen: maandag, woensdagochtend en donderdag. 

Waarnemer bij afwezigheid: Vicky Kasteleijn.

  

Marie-Claire Cools

Financieel-secretarieel medewerker

m.cools@kivido.nl

Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.

  

  

Michelle Hartman

Pedagogisch Coach

m.hartman@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag.

Waarnemer bij afwezigheid: Pauline Paul.

 

Pauline Paul

foto

Pedagogisch Coach

p.paul@kivido.nl

Werkdagen: woensdag en daarnaast variabel.

Waarnemer bij afwezigheid: Michelle Hartman.

Kerstin Hense 

Praktijkopleider

praktijkopleider@kivido.nl

Werkdagen: vast op woensdag en vrijdag en flexibel op maandag/dinsdag
en/of donderdag.

  

Tannie Snoep

Zwemcoördinator

zwemles@kivido.nl

Werkdagen: dinsdagmiddag en vrijdagochtend

  

  

Roxanne Koesveld

foto 01-2018

Activiteiten en Gezonde Kinderopvang

activiteiten@kivido.nl en gezondekinderopvang@kivido.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag 

  

  

Klachtenvrij-pin-2019.png

Heeft u vragen?